Zarejestrowani zawodnicy

Osoba pojawia się na liście zaakceptowanych zawodników dopiero po uiszczeniu opłaty wpisowej!

Zaakceptowani zawodnicy LIMIT: 80/70

# Imię i nazwisko Miasto Państwo 2 3 4 3oh P sk
1 Wojciech Barciaga Pszów Poland
2 Tomek Bogdanik Dąbrówka Poland
3 Ignacy Buczek Krzyszkowice Poland
4 Witali Bułatow Kraków Poland
5 Filip Buława Gliwice Poland
6 Wojciech Burda Opole Poland
7 Łukasz Burliga Niepołomice Poland
8 Kacper Ciepły Stanisław Górny Poland
9 Adrian Ciesielczyk Stanisław Dolny Poland
10 Klaudia Ciuk Jastrzębie-Zdrój Poland
11 Radosław Ciuk Jastrzębie Zdrój Poland
12 Maciej Ciuk JASTRZĘBIE-ZDROJ Poland
13 Dominik Czechowski Kielce Poland
14 Alicja Czysz Świętochłowice Poland
15 Michał Dębski Kraków Poland
16 Radosław Drozdowicz Zawiercie Poland
17 Mateusz Fydrych Świerklany Poland
18 Kamil Gładysz Strzelce Opolskie Poland
19 Dominik Górny Krakow Poland
20 Jakub Grzybowski Grojec Poland
21 Szymon Juroszek Pawłowice Poland
22 Agnieszka Kamińska Wysoka Poland
23 Jonatan Kłosko Czerwionka-Leszczyny Poland
24 Wojciech Knott Rzeszów Poland
25 Tymon Kolasiński Poznan Poland
26 Michał Kołatek Kończyce Małe Poland
27 Szymon Kopel Czechowice- Dziedzice Poland
28 Witold Kordos Kozy Poland
29 Igor Kowalczyk Ostrowiec Świętokrzyski Poland
30 Piotr Kózka Pszczyna Poland
31 Bartosz Krasiński Bytom Poland
32 Dominik Krupa Wrocław Poland
33 Szymon Malinowski Katowice Poland
34 Kamil Mieńko Świętochłowice Poland
35 Michał Mlostek Zagacie Poland
36 Aleksandra Mogiła Łazy Poland
37 Błażej Morgała Wodzisław Śląski Poland
38 Daria Myśliwy Jastrzębie Zdrój Poland
39 Tomasz Niezgoda Kraków Poland
40 Marcel Nycz Pszczyna Poland
41 Bartłomiej Owczarek Mysłowice Poland
42 Stanisław Ozga Kraków Poland
43 Dominik Pasztetnik Gliwice Poland
44 Piotr Pęcherz Jastrzębie-Zdrój Poland
45 Michał Pędzisz Radomierzyce Poland
46 Agnieszka Pędzisz Radomierzyce Poland
47 Przemysław Piątek Kraśnik Poland
48 Piotr Pojda Głubczyce Poland
49 Artur Rapiński Opole Poland
50 Sonia Reinert Zabrze Poland
51 Dawid Rokita Kużnia Nieborowska Poland
52 Tobiasz Rychlik Popielów Poland
53 Daniel Samoszyn Tychy Poland
54 Dawid Schwalbe Źlinice Poland
55 Michał Sikora Dąbrowa Szlachecka Poland
56 Wiktor Smaga Kraków Poland
57 WIKTOR SMORĄG Jędrzejów Poland
58 Witold Sołtysik Bielsko-Biała Poland
59 Kacper Stacha Sarnów Poland
60 Katarzyna Stawiarz Wojkowice Poland
61 Bartłomiej Strzelczyk Marklowice Górne Poland
62 Jakub Szpyra Jastrzębie-Zdrój Poland
63 Mateusz Szulik Jastrzębie-Zdrój Poland
64 Mateusz Śliż Gliwice Poland
65 Przemek Targosz tychy Poland
66 Jan Tatoń Rabka-Zdrój Poland
67 Piotr Tokarski Lublin Poland
68 Mateusz Tomaszek Knurów Poland
69 Dominik Tomczyk Bielsko-Biała Poland
70 Piotr Trząski Sosonowiec Poland
71 Igor Wiaderny Jastrzębie-Zdrój Poland
72 Paweł Włoszek Katowice Poland
73 Dominik Wojciechowski Jastrzębie-Zdrój Poland
74 Adam Wojtkowiak Leszno Poland
75 Wojciech Wójcik Dąbrowa Górnicza Poland
76 Dawid Wójcik Czeladź Poland
77 Jakub Zaczkowski Dąbrowa Górnicza Poland
78 Karol Zakrzewski Dobrzeń Wielki Poland
79 Jan Zych Kraków Poland
80 Kasper Żyła Krakow Poland
Σ: 66 80 52 48 65 51

Oczekujący

# Imię i nazwisko Miasto Państwo